KONST / Litografier / Grafiskt blad 15033055
nr 1503 3055
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Grafiskt blad, Signerad ej numrerat, bladets mått: 63x47 cm, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:21:38
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe